Горан Пандев е кандидат за гол на сезона 2017/2018 во Серија А!

Darko Stankovski  26-10-2018

Погодокот на капитенот на македонската репрезентација Горан Пандев е кандидат за гол на сезоната 2017/2018 во Серија А.
Џенова – Верона 3:1
Среќно Пандев, уживајте…
© Evrotip 2015-2019