Евротип предлог тикет 31.10.2018 (Halloween)

Darko Stankovski  31-10-2018

19:00 Kalmar – Trelleborgs
На 6 од последните 7 натпревари на Трелеборгс во првата шведска Allsvenska лига имало најмалку 3 погодоци.  3+ (1.60)

19:45 AZ Alkmaar – Venlo
На последните 7 натпревари на АЗ Алкмар во холандскиот KNVB куп имало најмалку 3 погодоци.  3+ (1.55)

20:30 Kortrijk – Waasland Beveren
На 9 од последните 10 натпревари на Кортријк кои ги одиграле на домашен терен во првата белгијска Jupiler лига имало најмалку 3 погодоци.  3+ (1.70)

20:45 Hearts – Hibernian
На последните 4 натпревари на Хартс имало најмалку 3 погодоци.  3+ (2.10)

20:45 Arminia Bielefeld – Duisburg
На 9 од последните 10 средби меѓу Арминија и Дуизбург имало најмалку 3 погодоци.  3+ (1.90) *Евротип екстра тип

 
© Evrotip 2015-2019