10% Бонус за натпревари во живо

⚽️🏆📺 Во СРЕДА на 07.06.2023 заеднички го следиме финалето во ЛИГА НА КОНФЕРЕНЦИИ помеѓу 🇮🇹 ФИОРЕНТИНА и ВЕСТ ХЕМ🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 ‼️
– Во пресрет на финалниот натпревар од Лига на Конференции во сите спортски обложувалници на #Евротип низ цела Македонија, за сите тикети уплатени со натпревари во живо во текот на финалето, вашите тикети ќе вредат повеќе за
1️⃣ 0️⃣ % на добивката📝💶.